Ubisoft, Prince of Persia 6 alan adını satın aldı!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.05.2020 - 10:40
Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Prince of Persia oyunu için yeni bir gelişme yaşandı ve Ubisoft'un oyunun alan adını satın aldığı belirtildi.

Bir süredir dedikoduları ortada dolaşan yeni Prince of Persia oyunu için belki de en somut adımlardan biri atıldı ve Ubisoft'un Prince of Persia 6 alan adını satın aldığı ortaya çıktı. Dün itibari ile, yani 4 Mayıs 2020'de satın alınan alan adının princeofpersia6.com olarak Ubisoft tarafından alındığı gözüküyor.

Ubisoft, Prince of Persia 6 alan adını satın aldı

Serinin hayranları uzun süredir Prince of Persia'nın yeni oyununu beklemekte. Buna rağmen mobil platforma yönelen ve For Honor gibi farklı oyunlara misafir olan Prince, malesef kendi ana oyunu ile bir türlü karşımıza çıkamadı. Başta da belirttiğim gibi zaman zaman dedikodular ortaya çıkmış olsa da, alan adının satın alınması Ubisoft'un bu konuda atmış olduğu en somut adım denebilir.

Ubisoft, Prince of Persia 6 alan adını satın aldı!

Seri ile ilgili en çok duyduğumuz isim ise daha önce Prince of Persia: Dark Babylon olmuştu. Daha önce yeni Prince of Persia oyununun Splinter Cell ile birlikte duyurulacağına dair dedikodular ve listeler ortaya çıkmış fakat Ubisoft'un bu konuda da sessiz kaldığını görmüştük. Çıkan bu dedikodularda oyunun God of War oyunundan oldukça etkileneceği ve tıpkı onda olduğu gibi karakter ve zırh gelişimine dair bazı özellikler barındıracağı da söylenmişti. 

Prince of Persia 6 tarafında elimizde başka somut bir açıklama ya da bilgi ise henüz yok. Dedikodular oyunun seri için yeni bir başlangıç olabileceğini gösteriyor. Resmi duyuru için ise gözler Ubisoft'a çevrilmiş durumda.

Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 22:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2020 18:34
Umarım tarz olarak ikinci oyunu örnek alırlar. Sonraki oyunlarda neden bundan vazgeçtiler hala anlamıyorum.
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2020 10:25
Sonraki oyunlar dediğin 3.cü oyun zaten 2 nin hikayesinin devamı. 4. Oyun zaten bambaşka bir hikaye anlattı. Ki o bile güzeldi. Son oyun ise, o oyun döneminde filmide çıktığı için biraz filmin reklamı için yapılmış bir oyun diyebiliriz. Yani ilk 4 oyun on numaraydı. Sonuncusu berbattı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2020 14:26
Anladığım kadarıyla Warrior Within havasında olacak.Geliyor reyiz gibi reyiz.
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2020 10:22
Bunu görselden mi anladın? :))) Arkadaş o öylesine konmuş eski oyunlardan bi görsel. Daha oyun resmi olarak duyurulmadı, nasıl bi konusu var hiç biri belli değil. Sen gelmiş WW havasında olcacak diyosun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2020 10:51
bitsin artık şu hasret
MK Okuru
MK Okuru 7.05.2020 10:18
Çıksa onuda kötülersiniz siz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2020 14:23
Mobil oyun için alınan bir alan adıdır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2020 09:22
Osuruktan nem kapmayın. Büyük firmalar zaman zaman başkaları almasın diye çok tutan oyunlarının isimlerine ait domainleri kiralarlar. Başkası almasın diye.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ubisoft, Prince of Persia 6 alan adını satın aldı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×