Ubisoft, Prince of Persia ve Splinter Cell hakkında konuştu

Ubisoft, Prince of Persia ve Splinter Cell hakkında konuştu

Furkan Güler
Furkan Güler 2.10.2018 - 17:16
Ne olacak bu serilerin hali?

Son yıllarda Assassin's Creed ve Just Dance serileri sayesinde kasalarını dolduran Ubisoft, hala bu serilere bağlı kalmaya devam ediyor. Ancak Ubisoft'u bu günlere getiren Prince of Persia ve Splinter's Cell markaları, yeni çıkan oyunlara nazaran daha fazla özlenmiş durumda. Oyuncular artık yeni bir Assassin's Creed görmektense, yeni bir Prince of Persia veya Splinter's Cell oyunu görmek istiyor. Her ne kadar Splinter's Cell serisi son oyununda gizlilik mekaniklerinin birazını aksiyon sekanslarına bıraksa da, oyunculara eğlenceli vakit geçirtmişti.

Yeni Prince of Persia oyunu ne zaman gelecek?

Şimdi ise Ubisoft'un yönetici isimlerinden olan Serge Hascoet, beklenen iki yapım hakkında konuştu. Hascoet, Splinter's Cell ve Prince of Persia'yı çok sevdiğini ve oyunlar için kaynak yaratmaya çalıştıklarının altını çizdi. Hascoet'in bu söyleminden sonra oyuncular heyecanlansa da, Ubisoft kanadından resmi olarak hala bir şey göremedik. Geride bıraktığımız E3 fuarında gösterilmesi beklenen yeni Splinter's Cell oyununun duyurulmaması, oyuncuları üzmüştü.

Daha öncesindeyse ise firmanın CEO'su olan Yves Guillemot, yeni bir Splinter's Cell oyunu görmek istediğini söylemiş, ancak bu konu hakkında daha fazla bilgi vermekten kaçınmıştı.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 15:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2018 13:25
Bence gelmesin. Serilerden nefret etmeyelim tadı damağımızda kalsın, kaliteleri ile geçmişte kalsın. Siz herhal Blacklist'i oynamadınız? Oradaki Sam fisher mı belli değil ne sesi aynı ne tipi.. Olmaz bu saatten sonra.
MK Okuru
MK Okuru 7.10.2018 15:14
ama işte her şeyin kolayına alışkın yeni nesil blacklist ve conviction'ı sevdi çünkü aksiyon ağırlıklı oldukları için,bana göre de serinin gizlilik odaklı ilk oyunları efsanedir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2018 17:48
prince of persia 2008in davımı bekliyorum halen
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2018 14:02
İyi ki zahmet edip açıklama yapmış, çok şey öğrendik hakkaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2018 13:43
Pop serisi devam etsin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2018 13:42
Bıraksınlar Prince of Persia kahraman olarak ölsün. AC gibi her sene çıkan bir oyuna dönüştüğünü düşünmek ürpertici.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×