Ubisoft Switch'e güveniyor

Ubisoft Switch'e güveniyor

Furkan Güler
Furkan Güler 19.07.2017 - 11:25
CEO Yves Guillemot, daha fazla Switch oyununun yolda olduğunu duyurdu.
Tahliksizlikler yüzünden başarı sağlayamayan Wii U konsoluna bile destek veren Ubisoft, görünüşe göre Switch'e sonuna kadar güveniyor. Keza Ubisoft'un CEO'su Yves Guillemot, Ubisoft'un Switch için daha fazla oyun geliştirdiğini açıkladı. Yakın bir zamanda Ubisoft'un yeni Switch oyunlarını görebileceğimizi söyleyen Guillemot, yeni oyunlar hakkında şimdilik herhangi bir bilgi vermedi. Tahminlere göre ise yeni oyunları Gamescom fuarında görebiliriz. Mario + Rabbids Kingdom Battle ile oyunculara sürpriz yaşatan ve ardından Just Dance 18, Steep, Rayman Legends: Definitive Edition ve Monopoly oyunlarını Switch için duyuran Ubisoft'un bir sonraki hamlesini merak içerisinde bekliyoruz.

Ubisoft Switch'e güveniyor
Belki ileride Electronic Arts'ın Switch'e özel FIFA geliştirdiği gibi, Ubisoft'tan Nintendo'ya özel bir Assasin's Creed görebiliriz. Yeni  platformları destekleme açısından öncü firma olan Ubisoft, hatırlayacağımız üzere PS Vita'ya özel Assasin's Creed 3: Liberation'ı çıkartmıştı. Ancak PS Vita'nın da uğradığı başarısızlıktan sonra oyun HD sürümü ile birlikte PlayStation 3, Xbox 360 ve PC platformuna getirilmişti. Yeni platformlara sağladığı destek konusunda Ubisoft'u tebrik ediyoruz. Çünkü konsollar arasında rekabetin artması, her zaman oyuncu kanadında her zaman güzel haberler doğurabiliyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 05:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×