Ubisoft Toronto yeni bir oyun üzerinde çalışıyor

Emre Günen 12.02.2011 - 12:25
Jade Raymond yeni oyunu müjdeledi
Ubisoft Toronto'nun patronu Jade Raymond, Splinter Cell 6 haricinde yepyeni bir oyun için daha çalıştıklarını söyledi. Sıfırdan hazırlanmakta olan bu yeni projeleri hakkında fazla bilgi vermekten kaçınan Raymond, önceki Ubisoft'un önceki oyunlarından çok farklı bir türde olacağını da sözlerine ekledi.

Ubisoft Toronto yeni bir oyun üzerinde çalışıyor
İlk Assassin's Creed'in oyun ekibinde bulunan ve bir anda oyuncuların gözdesi olan Jade Raymond, oyun yapım ekibinden çıkarılıp, Toronto şubesinin başına getirilmişti. İki yıl evvel açılan Ubisoft Toronto şubesinin Splinter Cell: Conviction'dan sonraki oyun için çalıştığını biliyorduk, ancak Raymond'ın farklı bir oyun için çalıştıklarını açıklaması büyük sürpriz oldu.

Hayranlarını memnun edecek yepyeni bir proje üzerinde çalıştıklarını söyleyen Raymond, piyasaya sürüleceği zaman, tüm oyuncuların hazırladıkları başkahramanın yerinde olmak isteyeceklerini ve oyuncuların bu karakteri çok seveceklerini iddia etti. Eğlence sektörünü bir üst kademeye taşıyacağı konusunda da oldukça kesin konuştu.

Yorumlar 48
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2024 04:20
Kalan Karakter: 300 Gönder
Ubisoft Toronto yeni bir oyun üzerinde çalışıyor
İlginizi Çekebilir