Ubisoft'a göre Snow Drop ve Switch oldukça uyumlu çalışıyor

Ubisoft'a göre Snow Drop ve Switch oldukça uyumlu çalışıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 22.08.2017 - 12:32
Mario + Rabbids Kingdom Battle'ın tasarımcısı, Ubisoft'un başarılı oyun motoru hakkında konuştu.
Hali hazırda marketlerde yok satan Nintendo Switch'e övgüler yağmaya devam ediyor. Bu sefer yeni bir açıklama Nintendo Switch'in en büyük üçüncü parti destekçisi Ubisoft'tan geldi. Tom Clancy's The Division'ın temelini oluşturan Snow Drop oyun motoru, Ubisoft geliştiricilerine göre Nintendo Switch'in donanımı ile oldukça uyum içerisinde çalışıyor.

The Division'da motorun yapabildiklerini kanıtlayan Ubisoft, görselliğin yanında oynanış mekaniklerinin de ne kadar düzgün olabileceğini oyunculara göstermişti. Nintendo Switch'in özel oyunu olan Mario + Rabbids Kingdom Battle'ı geliştiren Ubisoft, yeni oyunlarında Snow Drop oyun motoronun oldukça iyi bir tercih olduğunu vurguluyor.

Ubisoft'a göre Snow Drop ve Switch oldukça uyumlu çalışıyor
Mario + Rabbids Kingdom Battle'ın tasarım ekibinde çalışan Andrea Babich, Snow Drop oyun motorunda farklı oyunlar görmenin, bir manada motoru test ettikleri anlamını da çıkarıyor. Optimizasyon konusunda işlerinin oldukça kolay olduğunu söyleyen başarılı geliştirici, Mario + Rabbids Kingdom Battle'ın oyuncular tarafından oldukça fazla sevileceğine inanıyor. Yeni oyun, 29 Ağustos'ta sevenlerinin karşısına çıkacak.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 04:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2017 14:19
80 üstü puan alırsa alıcam
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×