Ubisoft'tan çıkış tarihleri

Anıl İşal
Anıl İşal 3.06.2010 - 12:31
Ubisoft'tan çıkış tarihleri
Ubisoft bugün yaptığı açıklamada, Splinter Cell: Double Agent, Rainbow Six Vegas ve Resident Evil 4 PC versiyonunun çıkış tarihlerini açıkladı.

Yapılan açıklamada öncelikle Double Agent'ın çıkış tarihi belirtildi. İlk olarak Xbox 360 konsolu için satışa sunulacak oyun, 20 Ekimde raflardaki yerini alacak. Bundan bir hafta kadar sonra ise yapımın PC, GC, PS2 ve Xbox versiyonları oyuncular ile buluşacak.

Rainbow Six serisinin son oyunu Rainbow Six Vegas için açıklanan çıkış tarihi ise 17 Kasım olarak söylendi. Double Agent'ın aksine 17 Kasım günü oyun severler Rainbow Six Vegas'ın PS3, Xbox360 ve PC versiyonlarına aynı günde ulaşabilecekler.

Çıkış tarihi açıklanan son oyun ise Resident Evil 4'ün PC versiyonu oldu. Oyunun PC için hazırlandığı haberini aldıktan sonra firmadan bir haber gelmemiş ve bazı oyuncular yapımdan umudunu kesmişti ancak yapılan bu açıklama sayesinde Resident Evil 4'ün 8 Kasım'da satışa sunulacağı belirtildi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 00:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ubisoft'tan çıkış tarihleri

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×