Ubisoft'tan Kürdistan göndermesi

Ubisoft'tan Kürdistan göndermesi

Furkan Güler
Furkan Güler 7.12.2017 - 10:30
Geliştiriciler, yeni eklenen karakterin detaylarına ilgi çekici bir ibare bırakmış.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege üzerinden çevrimiçi FPS piyasasına giren Ubisoft, gün geçtikçe oyun üzerinden daha fazla takipçi toplamayı başarıyor. Diğer FPS oyunlarına nazaran daha gerçekçi ve taktiksel bir deneyim sunmayı hedefleyen Tom Clancy's Rainbow Six Siege sayesinde Ubisoft, e - spor pazarına da girmiş durumda. Topluluğunu büyüten geliştiriciler buna paralel olarak oyunu yeni içeriklerle de beslemeye devam ediyorlar. Oyuna son gelen Operation White Noise güncellemesi ise oyunculara yeni bir harita ve üç yeni Operator sunarak oyunun karakter yelpazesini genişletti. 

Ubisoft'tan Kürdistan göndermesi

Ancak yeni gelen Operator'lardan olan Vigil isimli karakterin detaylarına yazan bizim biraz ilgimizi çekti. Her bir karaktere hikaye yazan Ubisoft, Vigil'in tecrübe edindiği bölgelerden bir tanesine Kürdistan ibaresi koymuş. Görselde de görebileceğiniz gibi Vigil, Güney Kore'nin Irak Savaşı'nda, Irak'a gönderdiği Zaytun Birimi'nde yer alıyor. Kayıtlara baktığımızda Güney Kore'ye ait Zaytun Birimi'nin sadece Irak'ta savaştığı bilgisine ulaştık. Yani halen tüm dünya devletlerinin kabul etmediği Kürdistan isimli bir ülkede Zaytun Birimi'nin herhangi bir izi bulunmuyor.

Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 21:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2017 03:09
Sizin cahilliğinizin sınırı yok mu?Madem tanınmayan ülke o zaman Kürdistan bayrağı nasıl İstanbul ve Ankara havaalanlarında dalgalandı?Biraz aklınızı kullanın yaw kaldıysa tabi!Son olarak da hürriyet,atv gibi paçavralrdan zehirlenmeyi kesin.Ülkede ki kara cahillikten ve milliyetçi aptallıktan bıktık
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2017 03:03
Of of bu ne cahilliktir!Sizlere başınızı oyunlardan azıcık kaldırmanızı ve biraz bilgi edinme amaçlı çalışmalar yapmanızı öneririm.Irak Kürdistan Bölgesel yönetimi 2003 yılından beri var ve Almanya'sından Abd'ye,Rusya'ya,Türkiye'ye kadar birçok ülke ile askeri,ticari,diplomatik ilişki içindededir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2017 15:13
beni oyuna alsana
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2017 09:21
insanın ne kadar cahil olduğunu bilmesi için bile biraz bilgili olması gerekiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
KARTALIZMA
KARTALIZMA 12.12.2017 08:05
Ubisoft oyunlarını orjinal almayın. Bu kadar basit.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×