Ubisoft'un iptal edilen aksiyon oyunundan video

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.08.2010 - 11:29
Aslında gayet de iyi görünüyordu
Fransız menşeili firma Ubisoft, bir süredir yeni bir aksiyon oyunu üzerinde çalışıyordu. Hakkında hiç bir bilgi verilmeyen ve duyurusu yapılmayan oyun, bazı bilim kurgu unsurlarına da sahipti. Ne olduysa oldu ve bu oyunun iptal edilmesine karar verildi. Peki, ama nasıl bir oyundu? Yapımın kısa bir videosu yayımlanmış. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ubisoft'un iptal edilen aksiyon oyunundan video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×