Ubisoft'un korsan oyunu Skull & Bones'tan erteleme haberi geldi

Ubisoft'un korsan oyunu Skull & Bones'tan erteleme haberi geldi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 18.05.2018 - 10:35
Korsancılık yapmak için biraz daha beklemek gerekecek

Geçtiğimiz sene E3 fuarında duyurusu yapılan, Ubisoft'un yeni oyunu Skull & Bones korsan temasıyla dikkat çekmişti. Oyunun bu sene içinde çıkış yapması bekleniyordu ancak Ubisoft kanadından Skull & Bones'la ilgili kötü haber geldi. Oyun'un bu sene içinde çıkış yapmayacağı açıklandı.

Korsancılık oyunu Skull & Bones'un çıkış tarihi ertelendi

E3 2017 yayınlandığında Skull & Bones, korsancılık temasıyla özellikle, Assassin's Creed Black Flag seven oyuncuları oldukça memnun etmişti. Assassin's Creed Black Flag'in gemi ve korsancılık mekaniklerini daha, büyük bir açık dünyayla ve online bir altyapıyla sunacak oyun, çok fazla örneği olmayan bu türe yeni bir soluk getirebileceği düşünülüyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde finansal raporlarını açıklayan Ubisoft, bu yeni soluk için biraz daha beklememiz gerektiğini duyurdu. Açıklanan rapora göre Skull & Bones bu yıl içinde çıkış yapmayacak. Önümüzdeki yılda henüz açıklanmayan bir zaman diliminde çıkması bekleniyor. Bu erteleme haberinde büyük beklentiyle çıkan, ancak oyuncular tarafından oldukça eleştirilen Sea of Thieves'in beklenenden az satmasının bir etkisi var mıdır bilinmez.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 07:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×