Uçak kaçırtan PS3

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
Uçak kaçırtan PS3
Uçak kaçırtan PS3

Dünyanın en büyük havalimanlarından birisi olan Hong Kong Havalimanı, sunduğu hizmetlerle gündeme geliyor. Geniş ve modern bir alanda Wi-Fi ile internete bağlanma imkanı sunan Hong Kong uluslararası havalimanı, 15 farklı noktasına PlayStation 3 standı yerleştirmiş. Bu standlardaki PS3'lerde "Final Fantasy XIII", "Avatar", "Uncharted 2", "Assassin's Creed 2" gibi popüler oyunları oynamak mümkün.

Bu yenilik, uçağı rötar yapanların iyi vakit geçirmelirini sağlıyor. Ancak, bazı oyun severlerin oyunlara dalıp uçaklarını kaçırdıkları da gelen duyumlar arasında.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uçak kaçırtan PS3

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×