Ücretsiz canavar avlama oyunu Dauntless, PS4'e çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 22.05.2019 - 11:51
Konsol oyuncularına güzel haber.

İlgi çekici grafikleri ve çizimleriyle uzun süredir PC platformunda bulunan Dauntless, geçtiğimiz dönemlerde PC platformunda tam sürüme geçmişti. Şimdi ise oyunun PC sürümü, PS4'e getirildi. Oynaması ücretsiz bir şekilde sunulan Dauntless, temelde Monster Hunter serisinden esinlenmiş bir yapım olarak oyuncuların karşısına çıktı. Geçtiğimiz gün PS4 oyuncularına sunulan yapımı oynamak için PS Plus'a ihtiyacınız yok. Ancak PS Plus aboneliğiniz varsa Dauntless'ta 6 tane özel silah kozmetiğine erişebilirsiniz.

Ücretsiz canavar avlama oyunu Dauntless, PS4'e çıktı

Diğer bir yandan oyunun yeni Behemoth'ları, görevler ve Mastery sistemine yenilikler getirildi. Geçtiğimiz sene The Coming Storm adlı içerik güncellemesiyle yenilenen yapıma yakın bir zamanda daha bu denli büyük bir içerik güncellemesi geleceği söyleniyor. Ayrıca Phoenix Labs Stüdyo'nun kurucu ortağı ve CEO'su Jesse Houston, Dauntless topluluğuna seslenerek, Dauntless'in bugünkü halini ve gelecekte ne olacağına şekil vermelerine yardımcı oldukları için teşekkür etmişti.

Oyunun PS4'e çıkmasıyla birlikte Dauntless'ın topluluğu daha da büyüdü. Son olarak oyuna çapraz platform desteğinin geleceği de oyuncular tarafından isteniyor. Bakalım firma bu konuda ne yapacak?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 23:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ücretsiz canavar avlama oyunu Dauntless, PS4'e çıktı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×