Ücretsiz devasa oyunlara bir yenisi daha ekleniyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Ücretsiz devasa oyunlara bir yenisi daha ekleniyor
True Games ve Possibility Space birleşti, ilk meyveleri de Warrior Epic.

Uluslararası alanda hizmet veren çok oyunculu online oyun yayıncısı True Games Interactive, online oyunlar yapan bir firma olan Possibility Space ile bir araya gelerek Warrior Epic isimli oyunun doğmasını sağladı. Yapılan anlaşmaya göre, True Games ve Possibility Space, oyunu 2009 bahar sezonuna yetiştirebilmek için, birlikte daha yakın çalışacak.

Warrior Epic, özgün bir hayal gücü dünyasında geçen, aksiyon içeren bir rol yapma oyunu. Kullanıcılar karakterlerini yönetecekleri bir Warrior Hall'a sahip olacak ve her biri farklı oyun stiline sahip karakterler Warrior Hall'da bir araya getirilebilecek, yönetilebilecek. Savaşçı sınıfları ve Hall'un kendisi, hem görsel hem de fonksiyonel olarak geliştirilebilir olarak sunulacak. Oyuncular, çok oyunculu mücadelelere ve macera oyun modlarına girip, tek başlarına görevler alabilecekken, birbirleriyle savaşabilecekleri PVP seçeneğine de sahip olacaklar. Warrior Epic hakkında daha detaylı bilgi için resmi sitesi olan www.warriorepic.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz devasa oyunlara bir yenisi daha ekleniyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 23:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ücretsiz devasa oyunlara bir yenisi daha ekleniyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×