UEFA Manager 2000

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Hex Hilesi
Oyunu başlatın, menejeri olacağınız takımı seçin ve onaylayın, diğer adımlar (Takım seçme, adınızı yazma vs) tamamladıktan sonra oyunu kaydedin (save), daha sonra oyundan çıkın, oyunun Data dizinine gidin. (Örneğin C:\Program Files\Infogrames\UEFA Manager 200\Data\Save), Bir Hex Editor yardımı ile ?.bin dosyasını (? Kaydederken verdiğiniz isim)  açın, Takımınızın olduğu yeri bulmak için, Bul (Find) komutu kullanın. Takım isminin olduğu yeri bulunve takımın ilk harfinden 226 byte öncesine gidin, şimdi bulunduğunuz yerde kulübünüze ait parayı bulacaksınız, İstediğiniz para miktarını Hex Converter kullanarak 16lık düzene çevirip varolan değerle değiştirin, Değişiklikleri kaydedin ve oyunu tekrar başlatın işte istediğiniz miktarda para sizin.

Not : Hileyi yapmadan evvel mutlak dosyanın yedeğini almayı unutmayın
UEFA Manager 2000

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×