UFC 4 sızdırıldı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 10.06.2020 - 09:54
Electronic Arts tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan karma dövüş sanatları oyunu UFC 4 sızdırıldı. İşte detaylar!

EA Sports UFC 4, PlayStation Network'e giren tüm yamaları ve güncellemeleri kaydeden PS4 Patches'in web sitesinde listelendi. MAGNUM kod adıyla listelenen oyunun sızdırılan görselinde "Community Feedback Environment" yazısıyla birlikte UFC 4 logosu yer alıyor. Bu arada Community Feedback Environment'ın oyunun piyasaya çıkmadan önce bazı test kullanıcıları ve belirli oyuncular tarafından geri bildirimlerinin alınması için yapılan bir test sistemi olduğunu da belirtelim.


PS4 Patches adlı bir web sitesinde EA Sports UFC 4 için bir logo ve bazı ek bilgiler sızdırıldı. Web sitesine aşina değilseniz, PSN'de yayınlanan tüm oyun güncellemeleri PS4 Patches'in veri tabanında yer alıyor. UFC 4 için yayınlanan listede "MAGNUM" kod adıyla adlandırılmış bir oyun görünüyor. Ayrıntıları genişlettiğinizde, bir sonraki UFC oyununun logosunu gördüğümüz bir pencere açılıyor. Şu anda 3 liste görünüyor ve bunların her biri ortalama 20 GB boyutunda. Görünüşe göre EA, bir sonraki UFC oyununu çok yakında açıklayacak gibi duruyor.

UFC 4 sızdırıldı

UFC 4 sızdırıldı

Oyunun kimlik numarası da bize bazı ilginç bilgiler veriyor. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi, oyunun kimlik numarasının en sağında "UFCXCOMMPLAYTEST" ifadesi yer alıyor. Bu ifade oyunun EA Play Testing programı için bir test sürümü olabileceğine işaret ediyor.

EA'nın yaklaşan Play Live etkinliğinde ne göstereceğini henüz bilmiyoruz. Ancak beklenen oyunlar arasında yeni bir Battlefield oyunu ve Dragon Age 4 söylentileri yer alıyor. Ayrıca orijinal Mass Effect üçlemesinin remaster versiyonu da hayranları tarafından merakla bekleniyor. Bu arada kısa bir süre önce VentureBeat'dan Jeff Grubb, Mass Effect Remastered sürümünün geleceğini iddia etti. Bu bilgi ne kadar doğru bilinmez ama yine de serinin hayranları tarafından oldukça ilgi çekti.

Electronic Arts tarafından henüz resmi bir açıklama gelmese de, Play Live 2020 etkinliğinde bir şeyler duyurması bekleniyor. Son olarak etkinliğin 19 Haziran Cuma günü Türkiye saati ile 02:00'de başlayacağını belirtelim. Peki, aranızda kimler bu oyunu bekliyor? Yayınlanan bu bilgiler hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın.

UFC 4 sızdırıldı

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 00:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2020 12:16
Pce gelsin artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider_hip
Spider_hip 10.06.2020 10:19
20gb düşük değil mi? Texture kalitesinden mi çalıyorlar?
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2020 22:38
Hocam pek gelişme yoktur ondan ya.. UFC 2 bile şimdi açıp oynasan şahane grafiklere sahip. Üzerine 3-5 dandik şey ekleyip rakamı 2 den 3'e 3 olanı 4 yapıp çıkarıyorlar işte tipik EA :) Boyut normal yani..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ktse
Ktse 10.06.2020 18:13
dünyanın en saçma sporu hatta spor bile değil. saçma sapan bir oluşum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2020 14:46
İyi ki 3. oyunu almamışım 2 yetiyordu :) Bu da çöp çıkarsa 2-3 ayda ciddi indirim yer alırız misss :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2020 12:01
Oyun çok gerçekçi ama şu yerde dövüş olayı sarmadı. Keşke yeni bir fight night yapsa ea.
Kalan Karakter : 300 Gönder
UFC 4 sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×