Ufukta yeni bir shooter görünüyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Ufukta yeni bir shooter görünüyor
Avustalyalı firma Mystical Development, "Mi'Jarin Chronicles: The Path to War" adında bir FPS üzerinde çalışıyor. Birkaç hırslı ve gayretli oyun tasarımcısının programlama, sanat ve dizayn alanlarında yeteneklerini toplum adına birleştirdiklerinden bahsediliyor. Piyasadaki bir sürü orijinal olmayan oyunlardan bıkmışlar ve kendileri gerçekten zevk alıp oynayacakları bir oyun geliştirmeye karar vermişler. Ayrıca Quake motorundan uzaklaşıp yılın oyunu seçilen Serious Sam motorunu kullanacaklarını ve bunun oyunu geliştirmede ihtiyaçları olan nitelikleri içerdiğini söylüyorlar. Oyunun hikayesi de sağlam olacağa benziyor.

https://www.mystic-dev.com adresini ziyaret edip hikayesini okuyabilirsiniz. Henüz screenshot'ları bile yayınlanmayan bu projeye katılmak isteyenler içinse bir de link yayınlamışlar. Modelleme, programlama, çizim, vs. gibi oyunun yapımına katkı sağlayabilecek arkadaşlar için boş yerlerinin olduğunu söylüyorlar. (https://www.mystic-dev.com/positions.html)
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 14:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ufukta yeni bir shooter görünüyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×