Ülkemizde geride bıraktığımız haftanın en çok satanları hangileri?

Furkan Güler
Furkan Güler 26.11.2018 - 12:01
Türk oyuncuların favorisi ne?

Dijital oyun satışı tarafında ülkemizde büyük bir kesime hitap eden Playstore mağazası, geride bıraktığımız haftanın en çok satan oyunlarını açıkladı. Listeye baktığımızda Football Manager 2019'un yine birinci sırada olduğunu görüyoruz. Oyuncuları uzun saatler boyunca ekran başına kitleyen yapım, ülkemizin oyuncuları tarafından oldukça seviliyor.

Playstore'da geride bıraktığımız haftanın en çok satan oyunları

Diğer bir yandan Battlefield 5'in, FIFA 19'u ve Hitman 2'yi geçmesine şaşırmadık. Oyuncuları büyük beklenti içerisine sokan ve kendi büyük kemik kitlesi sayesinde her bir oyunuyla başarıya ulaşan Battlefield 5, yine oyuncuları ekran başına kitleyecek. Futbol oyunlarının ve BF5'in yanında ise Wolfenstein II: The New Colossus da oyuncuların oldukça ilgisini çekmiş durumda. Tüm bunların yanında piyasaya yeni çıkan Farming Simulator 19'un da listede yer alması oldukça ilginç. Bakalım bir sonraki hafta hangi oyunlar listede yerini alacak? Hep beraber göreceğiz.

1.       Football Manager 2019

2.       Battlefield V

3.       FIFA 19

4.       HITMAN 2

5.       Wolfenstein II: The New Colossus

6.       Batman Arkham City - Game of the Year Edition

7.       Farming Simulator 19

8.       NBA 2K19

9.       BioShock: The Collection

10.   Dishonored 2

 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2018 08:56
bf5 kaç tane sattı ki
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.11.2018 12:15
neye göre satış kime göre satış :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ülkemizde geride bıraktığımız haftanın en çok satanları hangileri?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×