1/2

Ultimate Marvel vs. Capcom 3

Mahmut Saral
Mahmut Saral 6.12.2011 - 16:35
Marvel ve Capcom karakterleri, dünya için bir arada
Platformlar PlayStation 3, XBox 360, PS Vita
Ultimate Marvel vs. Capcom 3
  • Yapımcı - Yayıncı Capcom - Capcom
  • Çoklu Oyuncu: Var
  • Oyun Türü: Dövüş
Merlin Puanı 82
11 Kişi Oyladı
Okur Ortalaması%69
Artılar Bolca karakter seçimi, güzel grafikler
Eksiler Eklenen yeni karakterler dışında pek de önemli bir yeniliği yok. Eğer Marvel vs Capcom 3'e sahipseniz, bunu da almak için cazip bir seçenek sunamıyor.
Dövüş oyunlarını oldum olması sevmişimdir. Çocukluğumda gittiğim arcade salonlarından, günümüz konsollarına kadar her platformda dövüş oyunlarını tecrübe etmeyi ihmal etmedim. Tabii hepimizin aklında yer etmiş, klasik olarak nitelendirebileceğimiz dövüş oyunları var. Ancak bunlarında yanında bu oyunlardan da destek alıp, normal dövüş oyunlarına nazaran daha şaşalı görünen dövüş isimleri de yok değil. İşte Ultimate Marvel vs Capcom 3 de bu kategoriye girenlerden bir tanesi.

"Ultimate Marvel vs Capcom 3 nedir" diye sorarsanız, daha önce çıkan Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds'ün genişletilmiş bir versiyonu diyebiliriz. Zaten bu oyuna sahipseniz, Ultimate Marvel vs Capcom 3'ü almanıza pek de gerek yok demektir. Zira yeni karakterler ve yeni birkaç dövüş tekniği dışında hiçbir farkı yok. Oyunumuzda, Marvel vs Capcom 3'de yer alan 36 karakter yer alıyor ve artı olarak 12 tane de yeni dövüşçü var.

Ultimate Marvel vs. Capcom 3

Marvel karakterleri: Hawkeye, Rocket Raccoon, Iron Fist, Ghost Rider, Doctor Strange, Nova
Capcom karakterleri: Frank West, Strider Hiryu, Phoenix Wright, Nemesis T-Type, Vergil, Firebrand.

Dünya tehlike altında

Oyunumuzda klasik arcade modu, online oyun modu ve arkadaşınızla karşılıklı oynayabileceğiniz vs. modu bulunuyor. Arcade modu, anlayacağınız üzere oyunun hikayesini oluşturuyor. Üç karakter seçiyor ve yola koyuluyorsunuz. Dövüş esnasında ihtiyacınıza göre istediğiniz karakterleri anlık olarak dövüşe dahil edip rakiplerinizin üstesinden gelebiliyorsunuz. Kontrollerin gayet rahat olması, oyundan alacağınız zevki de artırıyor doğal olarak. Kısa bir seansın ardından oldukça kolay şekilde kombolar yapabiliyorsunuz. Bu aynı zamanda ekranda görsel şölene dönüşüyor. Görevimiz dünyayı kurtarmak. Her ne kadar iki farklı evren bir araya gelmiş olsa da, herkesin amacı aynı.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×