Uncharted 3 için yanlış alarm

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.10.2010 - 10:45
Oyunla alakasız konsept tasarımları
Naughty Dog tarafından geliştirilen ve PS3 konsolunda büyük başarı sağlayan Uncharted serisi, muhtemelen 3 numaralı oyunla devam edecek, ancak henüz resmi bir duyuru gelmedi. Amazon Fransa ise, oyunseverleri 3 numaralı oyun hakkında heyecanlandırdı. World of Deceit takısıyla oyunun sayfasını açan site, kısa sürede ilgi odağı oldu. Konsept tasarımları dahi geldi, ancak bunların oyunla alakalı olmadığı kısa sürede belli oldu. Belki de bunlar, Uncharted 3 ile ilgili ilk işaretlerdir.

Uncharted 3 için yanlış alarm
Uncharted 3 için yanlış alarm
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uncharted 3 için yanlış alarm

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×