Uncharted 3 için yeni detaylar

Burçin Aygün
Burçin Aygün 10.12.2010 - 13:50
Yeni özellikler ağız sulandıracak
Büyük duyurunun ardından detayların ardı arkası kesilmiyor. İlk bilgi oyunun konusu ile ilgili. Nathan Drake bu sefer akıl hocası Victor Sullivan için yollara düşüyor. Sullivan gizli bir grubun okült çalışmalarını engellemeye çalışıyor, Nathan Drake'de onun peşinden gidiyor. Kayıp bir şehrin korkutucu sırları su üstüne çıktıkça, Nathan Drake'te kendi korkuları ile yüzleşmek zorunda kalıyor.

Uncharted 3 için yeni detaylar
Bunun haricinde oyun inanılmaz bir görselliğe sahip olup ve sinematik yapısı ile gözler için bir şölen olacakmış. Co-op multiplayer'ın yanı sıra yumruk yumruğa dövüşler ve yeni geliştirilen gizlilik özelliği de oyuna imzasını vuracak imiş.

Uncharted 3 için yeni detaylar
Bu detaylar bizim ağzımızı sulandırmaya yetti. Daha fazla detay için yarın ki VGA 2010'u beklemeye devam.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uncharted 3 için yeni detaylar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×