Uncharted 3 nerede geçecek?

Burçin Aygün
Burçin Aygün 30.11.2010 - 09:39
Soğuk tundaralardan sıcak kumlara

2009 yılında çıkarak hem oynanışı hem de atmosferi ile büyük beğeni ve yüksek satış grafiği yakalayan Uncharted 2: Among Thieves'in yeni bölümü bu sefer nerede geçecek? Gelen ilk bilgilere göre geçen oyunda soğuk tundralarda koşturan Nathan Drake bu kez çölün kızgın kumlarında, vahşi çöl hayvanları arasında hayatta kalmaya çalışacak.

Uncharted 3 nerede geçecek?

Peki bu sefer bizi ne tür bir hikaye bekliyor sizce?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uncharted 3 nerede geçecek?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×