Uncharted bir aile filmi mi?

Uncharted bir aile filmi mi?

Burçin Aygün
Burçin Aygün 2.12.2010 - 10:58
Bize bunu yapmayın
Uncharted: Drake's Fortune'u hepimiz oynamış, bayılmıştık. Geçtiğimiz aylarda filminin geleceği haberi üzerine sevincimiz ikiye katlanmıştı. Ama filmin yönetmeni David O.Russell'dan gelen bilgiler tadımızı kaçırmadı değil. Biz bir tür Indiana Jones: Raiders of the Lost Ark beklerken yönetmen bize bir tür National Treasure sunacak gibi. Russell'ın  açıklamasına göre film hazine avcısı Nathan Drake (kendisini Mark Wahlberg canlandıracak) dışında ile genişleyen ailesine de odaklanacak.

Uncharted bir aile filmi mi?
Senaryonun yarısına geldiğine söyleyen yönetmen, bu fikrin senaryoyu yazarken aklına geldiğini ve dünya çapında sanat ile antikaları arayan bir ailenin ilgi çekebileceğini belirtiyor.Son olarak Columbia Pictures'ın bu filmi hemen istediğini ve filmden epey ümitli olduklarını da söylemeden edemiyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 15:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×