Uncharted filmi gecikecek mi?

Burçin Aygün
Burçin Aygün 9.12.2010 - 11:36
Beklemeye devam
Film projesinin yönetmeni David O. Russell'ın söylediğine göre Uncharted senaryosu halen tamamlanmış değil ve bu da işleri geciktirebilirmiş. Öte yandan yönetmene ilgilenmesi için Matthew Quick'in çok satan romanı The Silver Linings Playbook'un projesi de teklif edilmiş. Stüdyonun da Uncharted'ı iyi bir film olarak beklemesi ve diğer sebepler yüzünden film bir ya da iki yıl bizleri bekletebilirmiş.

Uncharted filmi gecikecek mi?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uncharted filmi gecikecek mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×