Uncharted filmi geliyor

Anıl Kalkan
Anıl Kalkan 26.11.2010 - 11:07
Peki başrollerde kimler var?

Uncharted serisi, tartışmasız PlayStation konsolunun en popüler oyunları arasında yer alıyor. Oyunun filmi ise bir süredir konuşuluyor ve bekleniyordu zaten. Akıllardaki soru ise oyunun ana karakteri Nathan Drake rolünde kim olacaktı? Mark Wahlberg, bugün resmi olarak Nathan Drake rolünde kendisinin olacağını duyurdu.

Uncharted filmi geliyor

Bilindiği gibi, 2 yıl önce çekilen Max Payne'de de sahnede Mark Wahlberg vardı ve film için eleştiriler kötü yöndeydi. Ayrıca, Nathan Drake'nin babası ve amcası rolleri için ise yönetmen David O. Russell'ın kafasındaki isimlerin Robert de Niro ve Joe Pesci olduğu söyleniyor.

Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 06:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uncharted filmi geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×