Uncharted filmine "Sihirbaz" yönetmen

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 8.07.2011 - 10:36
Neil Burger, yeni filmin yönetmeni olabilir.
Variety dergisinin haberine göre PS3'ün tutan oyunu Uncharted'ın filmi için Neil Burger'le konuşuluyor.

Sony Pictures ve yapımcılar Avi Arad, Charles Roven ve Alex Gartner, Burger'in projeyi almasını onaylıyorlar. Burger daha önce Limitless, The Lucky Ones, The Illusionist ve Interview with Assassin filmlerini yönetmişti.

Uncharted filmine "Sihirbaz" yönetmen
Film daha önce The Fighter ve I Heart Huckabees filmlerinin yönetmeni David O. Russell'ın elindeydi ve başrolde ünlü aktör Mark Wahlberg'i oynatmayı planlıyordu. Ancak Sony'nin bu plandan etkilenmediği söyleniyor.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uncharted filmine "Sihirbaz" yönetmen

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×