Uncharted: Golden Abyss'in fiyatı açıklandı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 11.10.2011 - 17:31
Siz ne kadar bekliyordunuz, Sony ne kadar istiyor?
Ekim ayının ortalarına geldiğimizde Japonya'daki Vita heyecanı iyice artmaya başladı. Aralık ayında ortaya çıkacak olan Vita için oyunların fiyat bilgileri de açıklanıyor. ELbette buradakiler Japonya fiyatları ancak şimdiden Avrupa için de referans olarak gösteriliyor. Bu oyunların içinde Uncharted: Golden Abyss de  mevcut. Famitsu'nun haberine göre Uncharted, perakende olarak 78 dolar civarında, dijital olarak ise PS Store'dan 63 dolara alınacak.

Açıklanan diğer üç Vita oyunu olan Hot Shot Golf 6'nın perkendesi 64 dolar, dijitali 51 dolar. Ridge Racer'ın perakendesi 51 dolar iken dijital versiyonu Mart 2012 sonuna kadar 38 dolar olacak.

Uncharted: Golden Abyss'in fiyatı açıklandı
Diğer bir oyun olan Namco'nun Katamari Damacy'si ise yine perakendecilerde 64 dolar, dijital indirmede 58 dolar olacak.

Dediğimiz gibi bunlar Japon Yeninin dolara çevrilmiş fiyatları. Avrupa'da ve Amerika'da aynı fiyatlarda olacağı kesin değil ancak elbette bir referans. Ancak dolar kurunu hesaba katmazsanız PS Vita korkulduğu kadar cep yakmayacak gibi gözüküyor.  
Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 14:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uncharted: Golden Abyss'in fiyatı açıklandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×