Uncharted: The Lost Legacy için yeni video yayınlandı

Uncharted: The Lost Legacy için yeni video yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 16.08.2017 - 11:30
Yayınlanan video ile oyunun PS Store açılış tarihi de belirtildi.
Sony Interactive Entertainment, dün akşam yayınladığı yeni video ile Naughty Dog'un yeni oyunu Uncharted: The Lost Legacy'nin PlayStation Store çıkış gününü açıkladı. Aralık ayında Naughty Dog'un sürpriz bir şekilde yaptığı duyuru ile, Uncharted'ın Nathan Drake içermeyen ilk oyunu olacak olan The Lost Legacy ile tanıştık. Uncharted 4: A Thief's End'in sonunda hazine avcılığından emekli olan Nathan'nın yerini, Uncharted 2'deki Chloe Frazer ve Uncharted 4'den tanıdığımız paralı asker Nadine Ross dolduracak.

Yayınlanan bu kısa videoda, Chloe ve Nadine'i kıç tekmelerken görüyoruz. Oyunun kullanıcılara açılış tarihinin de belirtildiği video, oyunun hikayesinden de kesitler taşımakta. Kuzey Amerika PlayStation Store açılış saati 21 Ağustos 9PM PT olurken, Avrupa için de 21 Ağustos gece yarısına denk geliyor. Uncharted: The Lost Legacy'nin ön yüklemesi ise 19 Ağustos 9 PM Pasifik saati ile oyunun çıkışından tam 48 saat önce açılacak.

Yayınlanan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 13:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2017 12:38
Çizgi film animasyonlarından sıkıldık Real Life konsol çıkması biz usta oyuncuları tatmin edecektir bu konsollarda uncharted ta heba oluyor gerçek fotonaj gerçek kaplamalar gerçek objeler gerçek nesneler gerçek resimler gerçek suratlar kullanılarak bizler en iyi şekilde ozaman tatmin oluruz
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2017 03:10
bu dediğin kitleye olumlu açıdan usta oyuncular, bir farklı bakış açısından ise asla tatmin olmayan oyuncular denebilir. bu kitle anlamsız fps kovalamaları ve gerçek kalitede bir görüntüye sahip olma peşinde olduğundan hemen hemen hiç bir zaman tatmin olamayacak, ta ki hikaye kovalayana kadar..
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2017 23:27
Oyun dediğin oyun olarak kalmalı bence ya, dediğin şey elbet bir gün olacaktır fakat bunu oyun ismini vereceklerini sanmıyorum.
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2017 14:15
sen ne diyon ya,değişik
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2017 20:11
Unc4 kadın versiyonu pastel boyası gibi renklere bak çizgiflm izliyom sanki
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×