Ünlü aktör Donnie Yen, Mulan filminin kadrosuna katıldı

Ünlü aktör Donnie Yen, Mulan filminin kadrosuna katıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 13.04.2018 - 11:51
Ancak ünlü yıldızın hangi rolde oynayacağı belli değil.

Son yıllarda Ip Man serisi sayesinde Hollywood taraflarında kendini belli eden başarılı aktör Donnie Yen'in, live action Mulan filminde oynayacağı açıklandı. Çinli sinema izleyicilerinin favori aktörlerinden bir tanesi olan Donnie Yen, aynı zamanda Rogue One: A Star Wars Story filmi sayesinde de hayran kitlesini büyütmeyi başarmıştı. Aynı zamanda Sleeping Dogs'un film uyarlamasında oynayacağı da kesinleşen aktör, bu sıralar hayranları nerede oynamasını isterse orada oynuyor diyebiliriz.

Donnie Yen, Mulan filminin kadrosuna girdi

Çünkü Mulan filmi ilk duyurulduğunda milyonlarca Çinli sinema izleyicisi, Donnie Yen'i filmde görmek istiyordu. 20 Mart 2020 yılında gösterime gireceği açıklanan Mulan filminin, animasyon filmi ile aynı hikayeye sahip olacağı belirtiliyor. Animasyon filmi sayesinde yapımcısının para kasalarını dolduran markanın devam filminin gelmesi bekleniyordu. Ancak yapımcıların Mulan'ı bir live action filmine çevirmesi, fanları daha çok sevindirdi. Hikayede yer alan karakterlerin ise pek fazla değişmeyeceği açıklandı. Fakat Donnie Yen'in hangi rolü oynamak için film kadrosuna katıldığı ise belli değil. Mulan hayranlarının tahminine göre Yen, General Li Shang ve hikayenin kötü karakteri olan Shan  - Yu'yu oynayacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 10:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2018 08:47
Star Wars da iyi iş çıkarmıştı, yakıştı gerçekten
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×