Ünlü CS:GO oyuncusu Shroud, espordan emekli olacağını açıkladı

Ünlü CS:GO oyuncusu Shroud, espordan emekli olacağını açıkladı

Furkan Güler
Furkan Güler 19.04.2018 - 17:07
E-spor sahnesinden bir yıldız daha kaydı.

Counter-Strike: Global Offensive'in e - spor arenasında yıllardır boy gösteren tecrübeli oyuncu Shroud, emekli olacağını açıkladı. Son olarak Cloud 9 takımında boy gösteren Shroud, 2014'ten bu yana Cloud 9'da forma giyiyordu. İlk profesyonel LAN maçına ESL Cologne 2014'te Complexity Gaming takımında çıkan Shroud, kariyerinde sayısız başarının altına imzasını attı. 2017'nin ortasında Cloud 9'a giren Shroud, canlı yayınları sayesinde büyük bir izleyici kitlesine ulaştı. Sahip olduğu fan sayısını canlı yayınları sayesinde büyüten Shroud'un bu kararına izleyenleri saygı duysa da, çoğu üzülmüş durumda.

Shroud emekli oldu

Twitch'in en çok izlenen yayıncılarından bir tanesi olan Shroud, izlenme sayısı bakımından Ninja ile kapışıyor. Yayınlarında çoğunlukla rekabetçi oyunlar oynayan Shroud, bundan sonra tüm odağını yayınlara verecektir diye düşünüyoruz. Oyuncunun bazı sevenleri ile Shroud'un emekliliğini yayınlarına bağlıyor. Yayınlarından oldukça fazla gelir elde etmeyi başaran Shroud, e - spora nazaran yayınlarından geçimini sağlayacak kadar para kazanabiliyor. Hatta bazı yayınlarında rekor bağışlar toplayan Shroud, bakalım yayınlarına sadık kalacak mı?

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 04:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2018 20:25
adam e-spor'dan kazanacağının yüzlerce katını kazanmış durumda ve hala kazanmaya devam ediyor. eminim ki ömrü boyunca hiç bişey yapmasa dahi kendisine yetecek kadar kazanmıştır. sadece twitch subscribe sayısı 40bin'e yaklaşıyordu en son :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2018 18:42
Geçen sene oldu zaten emekli.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2018 17:47
Pubgde makro ile tepmesiz atış yaptığından şüphelenenler çok
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2018 17:46
twitch bir kapansa,yada dünyada ınternet cokse hepsi çulsuz kalacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×