Ünlü İngiliz sitesi Game of Thrones yokluğunda Diriliş'i önerdi!

Ünlü İngiliz sitesi Game of Thrones yokluğunda Diriliş'i önerdi!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 21.02.2018 - 13:55
Yeni Jon Snow, Engin Altan Düzyatan.

Game of Thrones'un rakibi Diriliş: Ertuğrul oldu. Game of Thrones, uzun bir süre bizlerden uzak kalacak. Bu boşluğu doldurmak için de herkes gibi farklı diziler keşfedip izliyoruz. Bizim gibi alternatif diziler bulmaya çalışan ülkelerden biri de İngiltere. Diriliş Ertuğrul'u yeni keşfeden İngiliz izleyiciler, diziyi bir hayli sevmiş. İngiltere gündemine bomba gibi düşen dizi, geçtiğimiz haftadan bu yana tüm gazetelerde ve internet sitelerinde tanıtılan Diriliş: Ertuğrul, Game of Thrones'un en iyi alternatifi olarak gösteriliyor.

Yurt dışında Game of Thrones'un rakibi Diriliş: Ertuğrul!

İsmi İngilizceye Ertugrul: The Resurrection olarak çevrilen dizi Vikings ve Britannia’dan sonra Game of Thrones havasına sahip yeni bir dizi olarak yorumlanıyor. Geçtiğimiz yıl Netflix'te yayınlanmaya başlayan Diriliş: Ertuğrul, geçtiğimiz hafta İngiltere'de en çok izlenen diziler arasına hızlıca yükseldi. İngiltere'nin en başarılı internet sitelerinden olan Metro'nun sayfalarca içerik hazırladığı dizi, diğer ülkelerde de dikkat çekmeye başladı. "Gerçek hayatta Westeros" benzetmesi yapılan Diriliş: Ertuğrul, bakalım yurt dışında yakaladığı başarı sonrasında daha da ileriye gidebilecek mi?

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 04:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2018 10:46
Ne siyasi yönü ne kılıç çarpışmaları açısından gerçekçiliği olmayan bu diziye neden kendilerini maruz bıraktıklarını anlamakta zorluk çekiyorum.
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2018 20:54
Sen anlama boşver, yorma kafanı, beynin yanar..!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.02.2018 18:44
Türkiye'de 40-50 dk. dizi yapamıyorlar, sorun dizilere bu standardı getiren özel kanallarda. Eskiden TRT dizilerini izleyenler bilir, diziler böyle uzun olmazdı. Yani adamlar keyiflerinden uzun yapmıyorlar, elleri mahkum. Bu standartların topluca ele alınması ve değiştirilmesi gerekiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2018 16:41
Aksiyon sekanslari muhteşem.yüzyıldan bir kaç gömlek üstün neden iyi değil diye yorum yapmış ki bir arkadaş buradan acaba? Prodüksiyonu üst düzey bir dizi, göz ucuyla iki dakika izlesen bile anlaşılıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2018 10:14
2 saatlik dizi anca orta doguda tutar
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spirito
Spirito 21.02.2018 23:48
Arkadaşlar belki çoğunuzun haberi yoktur ancak , Türk dizileri sadece orta doğuya değil, Polonya,Slovakya,Romanya,Portekiz, Almanya dahil birçok Avrupa ülkelerinde izlenmekte, özellikle Muhteşem Yüzyıl inanılmaz bir kitleye sahip.

Umarım Diliriş de böylesine bir başarı yakalayarak kalitesine kalite katabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×