Ünlü oyuncu Karl Urban, Batman olmaya sıcak baktığını açıkladı

Ünlü oyuncu Karl Urban, Batman olmaya sıcak baktığını açıkladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.03.2018 - 16:12
Oyuncunun favorisi ise Dark Knight!

Karl Urban katıldığı bir söyleşide Batman rolü için tüm tekliflere açık olduğunu dile getirdi. Şu sıralar Judge Dredd ile bir kez daha gündemde olan ve son olarak Marvel'ın Thor Ragnarok filminde de izleme şansına eriştiğimiz ünlü oyuncu, Batman ile ilgili açıklamalara imza atmış.

Karl Urban, Batman olmak istiyor

Dany Gallagher rolü ile Bent filminde yer alan Karl Urban, bu film ile ilgili bir söyleşiye katılmış. Hayranlardan gelen Batman rolü ile ilgili kendisine sorulan soruya ise biraz açık yüreklilikle cevap vermiş ünlü oyuncu. "Gerçekten mi? Vayy, bilmiyordum" sözleriyle, rol için batman hayranları tarafından adaylarından biri olduğunu yeni öğrenen Karl Urban, sözlerine şöyle devam etmiş;

"Bunu gerçekten hiç düşünmedim. Genellikle sürecin benim açımdan işleyiş şekli şöyledir; Senaryo gelir, bu senaryoyu okurum ve film yapımcıları ile bir araya gelerek dahil olup olamayacağımı belirtirim. Batman'e gelecek olursak, sanırım favori filmim The Dark Knight'dı. Christopher Nolan sıradışı bir yönetmen ve Christian Bale'in fantastik bir Batman olduğunu düşünüyorum. Ve tabi ki Heath Ledger gibi yetenekli bir aktör ile mükemmel bir çizgi roman uyarlaması yapıldı. Yani, bilemiyorum. Sanırım bu konuda tüm seçeneklere açığım.


Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 14:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 12.03.2018 14:08
judge dreed filminde her ne kadar yüzü çok da gözükmesede soğuk ve ciddi adam rolunü ne kadar iyi yansıttı görmüştük.bence iyi batman olur karl urban dan.senaryoda iyi olursa tadından yenmez.ha birde karşısında sağlam bir joker olmalı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.03.2018 09:06
Tom Hardy çok daha iyi olurdu bence
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2018 08:40
Çok yahşi olmazmıydı lan sen onu söyle ayrıca sen kim olsun isterdin ulan?
MK Okuru
MK Okuru 12.03.2018 18:35
ulan volverine tom hardi,batmana tom hardi,spider mana tom hardi,nedir oğlum bu tom hardi sevdanız,sağdan soldan duyup heryere aynı şeyi yapıştırmayın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.03.2018 09:06
yakışmıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.03.2018 22:31
batman rolü için herkes teklife açık tabi...babaannemde teklife açık neden olmasın..işin içinde para var nasıl olsa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.03.2018 19:48
Yahu Ben Affleck size ne etti.Sırf çizgi romandaki Batman'i anlamayan Bale'ci (Bale sevdiğim bir aktördür sadece canlandırdığı Batman'in çr'deki ile ilgisi yoktu.Filmleri de çok iyiydi) kitle yüzünden orjinaline en yakın Batman'i canlandıran Ben Affleck gidiyor :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×