Ünlü rap sanatçısı Ezhel için istenen hapis cezası belli oldu

Ünlü rap sanatçısı Ezhel için istenen hapis cezası belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 5.06.2018 - 15:09
Biraz fazla mı oldu ne?

Geçtiğimiz günlerde uyuşturucu kullanımını alenen özendirmek suçundan dolayı gözaltına alınan Ömer Sercan İpekçioğlu (Ezhel) için istenen ceza belli oldu. Soruşturmayı yürüten Anadolu Cumhuriyet Savcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, Ezhel'in 10 yıl hapsi istendiği yazıyor. Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma suçundan 5 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanması beklenen Ezhel'in avukatı ise henüz bir açıklama yapmadı. Ancak bu karara itiraz edileceği kesin.

Şarkıcı Ezhel için istenen hapis cezası nihayet belli oldu

Ortaya koyduğu müzik türünü "AnatolianUrbanCore/Hip-Hop/Reggae-Dub/Trap" olarak tanımlayan şarkıcı Ezhel'in "Şehrimin tadı" isimli şarkısını internette 31 milyon kişi dinledi. Kısa sürede büyük bir başarı yakalayan başarılı sanatçının hayranları, Ezhel için 10 yıl hapis istenmesine tepkili. Daha öncesinde adli kontrol şartıyla serbest kalan Ezhel'in tekrar gözaltına alınma durumunun tam olarak ne zaman netleneceği belli değil.

Anadolu 44. Asliye Mahkemesi tarafından yargılanacak olan şarkıcının duruşması önümüzdeki günlerde başlayacak. Bakalım hakim, Ezhel'in düştüğü duruma nasıl bir açıklık getirecek? Merak içerisinde bekliyoruz.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 22:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2018 13:58
Uyuşturucu sattığı için tutuklanan ünlüler 3-4 yıl maksimum ceza alırken bu adamın suçuna verilen bu mu yani? Torbacılar bu kadar ceza yemiyor abiciğim ya. Ne kadar adaletli bir ülkede yaşıyoruz(!)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2018 12:26
bu adamı kahraman yaptınız ya yazık bu ülkeye verilen emeğe, akan kahramanların kanlarına
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2018 18:00
fanboylar öyle bir savunmuşki sanki adam çiçek dağıtırken,dünya barışı için şarkı söylerken yakalanmış gibi,adamın kenevir ile fotoğrafları var facebookta,allahın yobazları sizi kör kör savunmaya devam edin pisliğinizde boğulun hep birlikte kör cahiller
MK Okuru
MK Okuru 10.06.2018 10:13
@ideefixe: Aman arkadaşım bu hırbo ile Bob Marley'i aynı cümlede kullanmayalım mümkünse.
ideefixe
ideefixe 10.06.2018 01:54
kardeş gençlik yıllarım bob marley dinleyerek geçti,her klibini konserini izledim,videolarını falan, adam cayır cayır esrar içiyordu,albüm kapaklarında resimleri var, hatta adamın kendine ait tarlası vardı amma velakin o zaman da kullanmıyordum uyuşturucu şimdi de kullanmıyorum.bir adamın face resminde kenevir gördü diye uyuşturucu batağına düşecek embesil yaşamasın zaten.her şeyin altına gidip duyar kasan senin gibi tiplerden fenalık geldi.samsunda 1 haftada 2 kere tutuklanıp ikisinde de serbest bırakılan torbacı hakkında bu kadar yaygara kopardın mı merak ediyorum?
Kalan Karakter : 300 Gönder
ideefixe
ideefixe 10.06.2018 01:49
şu aynı haftada uyuşturucu satıcılığından 2 kere tutuklanıp 2sinde de serbest bırakılan adam vs şarkı söyleyen adam.adaletine zortladığımının memleketi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.06.2018 18:30
asın gitsin ne halta yarar bu herif,fanboyluk yapmayın 10 yaşında veletler gibi
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2018 12:11
sen ne halta yararsın. yorumunda kendin gibi gereksiz. asın gitsin fanboyluk vs ne kadar sacma bir tipsin sen
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×