Ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga, Bayonetta hayranı çıktı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 5.11.2018 - 11:39
Lady Gaga da "oyuncuymuş"

Son olarak sinema eleştirmenlerinden geçer not alan Bir Yıldız Doğuyor (A Star Is Born) filmi ile gündeme gelen şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga, Bayonetta hayranı çıktı. Geçtiğimiz gün resmi tiwtter hesbından bir tweet atan Lady Gaga, Bayonetta'nın dört bölümünü rahatlıkla geçtiğini ancak, beşinci bölümde çok zorlandığını ifade etti. Sinema ve müzik dışında da video oyunlara da ilgisi olduğu ortaya çıkan Lady Gaga attığı tweet'te gamergirl (oyuncu kız) etiketini de kullanmayı ihmal etmedi. Lady Gaga'nın attığı tweet'e aşağıdaki görselden göz atabilirsiniz.

Lady Gaga da oyun oynayan ünlülerdenmiş

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga, Bayonetta hayranı çıktı

Lady Gaga'nın 3 Kasım 2018'de attığı tweet oyunseverlerin dikkatinden kaçmadı. Bayonetta ile ilgili görüşlerini paylaşan Lady Gaga'nın tweeti oyuncuların büyük ilgisini çekti. Yaklaşık 70 bin beğeni ve 15 bin de retweet alan yorumun altına binlerce yanıt yazıldı. Platinum Games'in geliştirdiği Sega klasiklerinden Bayonetta, PC Nintendo Switch için de yayınlanmıştı. Bayonetta'nın PC sürümü 11 Nissan 2017'de yayınlandı. En iyi aksiyon oyunları arasında gösterilen Bayonetta'yı Lady Gaga'da sevmiş gibi görünüyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 11:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2018 19:59
ünlü ''oyuncu'' lady gaga...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga, Bayonetta hayranı çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×