Ünlü suç dizisi Peaky Blinders'ın açık dünya oyunu geliyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 21.03.2019 - 17:10
Yeni GTA mı?

Peaky Blinders'ın açık dünya oyunu geliyor. Yayımcı Curve Digital ve geliştiricisi FuturLab yenilikçi, hikaye odaklı bir açık dünya Peaky Blinders oyunu üzerinde çalışıyor. Yapılan açıklamaya göre oyunda Birmingham'ı keşfederken farklı karakterleri de kontrol edebileceğiz.

Ünlü suç dizisi Peaky Blinders'ın açık dünya oyunu geliyor

Birinci Dünya Savaşı sonrasında Birmingham, İngiltere'de faaliyet gösteren "Peaky Blinders" adlı çeteyi anlatan suç-drama konulu televizyon dizisi Peaky Blinders'ın video oyunu geliyor. Son yılların en popüler dizileri arasında yer alan Peaky Blinders şimdi de oyun oluyor. Futurlab tarafından geliştirilecek açık dünya Peaky Blinders oyununu Curve Lab yayınlayacak. Peaky Blinders oyununun çıkış tarihinin 2020 olduğu açıklandı. Futurelab'ın önceki oyunlarına baktığımız zaman Peaky Blinders oyunu için çok fazla heyecanlanmamak gerek gibi görünüyor. Futurelab daha önce Mini-Mech Mayhem, Tiny Trax, Velocity 2X, Surge Deluxe, Velocity Ultra, Coconut Dodge Revitalised gibi daha çok PS Vita ağırlıklı küçük çaplı oyunlar geliştirmişti. 

Suç Draması Peaky Blinders'ın ilk sezonu 13 Eylül 2013 tarihinde BBC Two kanalında yayınlanmıştı.

Kaynak: PC GAMER


Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2021 12:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2019 19:51
Nedense çok sağlam film ve dizilerin oyunlarını dandirik oyun firmalarına verip sonrasında 50-60 puanlık oyunlar çıkartıyorlar. Neden böyle oluyor hiç anlamıyorum.
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2019 15:02
Cevap yazacaktım ama farkettim ki karakter sınırı varmış. Bana e-posta atarsan sana bu konuda detaylı bir cevap yazabilirim unvermelih@gmail.com
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2019 10:22
Yeni GTA değil, yeni Mafia. Benim için sıkıcı olacak çünkü buhar çağı teması ile aramız limoni. Mutlaka izlerini taşıyacaktır. Başlamadan biten bir aşk gibi oldu. Hayırlısı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2019 09:59
yeni mafia'dır o ya da godfather.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ünlü suç dizisi Peaky Blinders'ın açık dünya oyunu geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×