Ünlü Twitch yayıncısı ekranlara geri dönüyor!

Ünlü Twitch yayıncısı ekranlara geri dönüyor!

Furkan Güler
Furkan Güler 22.01.2018 - 11:59
Takipçiler şimdiden heyecanlandı.

Twitch platformunda özellikle Battle Royale oyunları oynayan Dr Disrespect, hatırlayacağınız üzere geride bıraktığımız dönemlerde Twitch platformunu bıraktığını açıklamıştı. Ailevi sorunlar yüzünden yayınları bıraktığını açıklayan Dr Disrespect, tarihi belli olmayan bir zamanda geri döneceğini belirtmişti. Şimdi ise Twitter üzerinden geri döneceğini belirtti. Eğlenceli bir video ile geri döneceği haberini veren Dr Disrespect, hayranlarını heyecanlandırdı.

Twitch'in sevilen yayıncısı Dr. Disrespect, geri dönmek için hazırlanıyor

Yaklaşık 2 aylık bir aradan sonra 5 Şubat 2018 tarihinde geri döneceğini bildiren Dr Disrespect, yayınlarına görkemli bir geri dönüş yapmak istiyor. 2017'in en iyi yayıncısı olarak ödüller alan Dr Disrespect, yayın açtığında ortalama 30,000 civarında izleyici kitlesini etrafında toplayabiliyordu.

Muhtemelen kendisi geri döndüğü yayında 100,000 kişiye kadar ulaşacaktır. Ayrıca takipçilerinden de özür dileyen Dr Disrespect, bundan sonra daha iyi bir şekilde izleyicilerinin karşısına çıkacağını belirtiyor. Twitter'dan yayınladığı videoda "Bayanlar ve baylar, Doc geri geliyor." mesajını veren başarılı yayıncı, yeni bir kulüp kurduğunu ve adını Champions Club. Doc 2.0 olarak belirlediğini açıkladı.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 00:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2018 14:53
Aman ôyle önemli bir seyki bu var ya üst düzey bi haber. Bu twitch yayıncıları neden bukadqr pohpohlanıyor abi. Bende izleyiciyimde yok yani dunya bukadarmi kaliteden dustu bunlara kaldı. Ah yutub ruhunu paraya sattin sattirdin millet ne izleyecegini sasirdi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2018 13:26
İzlemeyin madem izlemeyin, adam ister bırakır ister rp yapar,sizene ne. Neymiş rant kapısı olmuş, bir hafta sonra dönüyormuş geri, sanane abi. Neden salak saçma eleştiriler yapmayı seviyoruz bu kadar, yapıcı olun biraz...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2018 00:15
aptal heriflere bak bahsettiğiniz adam twitch'te 200 bin kişi tarafından yayınları izlenen, karısını aldattığı için ailesel sorunlarını çözmesi gerektiğini söyleyerek bir süre ara veren bir insan evladı. öyle çok sevdiğiniz youtuber'lara benzemez yani. ay bıraktım ay bırakıyorumu siz seversiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2018 14:13
çok lazımdı.. günlerdir bu haberi bekliyorum..harika oldu geri dönmesi.. evde bir şenlik havası var. heyecan dorukta
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 17:28
bu bırakma olayıda rant kapısı oldu streamcılara bırakıyorum de sonra anaaa bi bakıon 1 hafta sonra başlıyorum diyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×