Ünlü ve sevilen karakterler oyun severlerle buluşacak

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Ünlü ve sevilen karakterler oyun severlerle buluşacak
2005 yılından bu yana Nintendo'nun resmi dağıtıcısı olan Nortec Eurasia, sektörün önemli şirketlerinden SEGA ve Disney Interactive Studios markalarını da tüketiciyle buluşturacak.

Disney ve Sega işbirliği sayesinde Mario, Game&Watch, Donkey Kong, Game Boy, The Legend of Zelda ve Pokémon gibi klasiklerin yanı sıra Disney'in sevimli çizgi karakterleri de oyun severlerle buluşacak.

Oyunlar Winnie the Pooh, Donald Duck, Mickey Mouse gibi tüm klasik Disney kahramanları ve Disney Channel ile çocukların yakından tanıdığı Hannah Montana, High School Musical, Power Rangers, Zack & Cody, Disney Princess karakterlerinin oyunları da Türkiye'de satışa sunulacak. Pixar ve Buena Vista tarafından yaratılan Pirates of the Caribbean, Bolt, Chicken Little filmlerinin unutulmaz karakterleri de dijital ortamdaki yerlerini alacak.

Ünlü ve sevilen karakterler oyun severlerle buluşacak
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 01:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ünlü ve sevilen karakterler oyun severlerle buluşacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×