Ünlü yönetmen THQ'yla mı konuşuyor?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 6.08.2010 - 13:54
Guillermo del Toro ne yapıyor?

LA Times'a yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre, Guillermo del Toro'nun çalıştığı büyük yayımcı THQ.

Geçtiğimiz hafta del Toro, oyun anlaşmasıyla ilgili olarak bir açıklamaya yapacağını belirtmişti. Bunun "The Hobbit" filminin oyunuyla ilgili olup olmadığı ise belli değildi.

Eğer del Toro'nun birlikte çalışacağı firma THQ ise açıklanacak büyük oyunun "The Hobbit" filmiyle ilgisi olmayacak. Çünkü filmin oyun hakları da şu an Warner Bros'ta bulunuyor.

Guillermo del Toro'nun ilk olarak "The Hobbit"i yöneteceği açıklanmıştı. Ancak sonrasında sadece senaryosunu yazacağı belirtilmişti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ünlü yönetmen THQ'yla mı konuşuyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×