Ünlü YouTube yayıncısı, kanser sebebi ile yayınlarını bırakıyor

Ünlü YouTube yayıncısı, kanser sebebi ile yayınlarını bırakıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 2.05.2018 - 10:44
TotalBiscuits, emekliliğini açıkladı.

YouTube üzerinde yıllardır yayınlarına devam eden TotalBiscuits, hayranlarını üzecek bir açıklamada bulundu. Geride bıraktığımız yıllarda kendisine kanser teşhisi konduğunu söyleyen John Bain, bu sefer kanser hastalığının ilerlediğini söyledi. Kemoterapinin kendisini çok yorduğunu söyleyen TotalBiscuits, iyileşene kadar bir daha video çekmeyecek. Videogamedunkey ve Angry Video Game Nerd ile birlikte yıllardır YouTube üzerinde oyunları inceleyip puan veren TotalBiscuits'in bu açıklamasından sonra diğer yayıncılar da kendisine destek oldu.

Ünlü yayıncı, YouTube yayınlarına ara verdi

World of Warcraft ve Starcraft sayesinde kendisini gösteren yayıncı, eğer bir mucize olmazsa herhangi bir şekilde geri dönmeyeceğini söyledi. Muhtemelen TotalBiscuits'in tedavisini sürdüren doktorlar, kendisinin inzivaya çekilmesini doğru buluyorlar. 33 yaşında olan TotalBiscuits, tüm kariyerini YouTube'a borçlu. Vakti zamanında Blizzard ile birlikte çalışan yayıncı, takipçilerine teşekkür ediyor.

Diğer bir yandan TotalBiscuits kanalına John Bain yerine başkasının devam edip edemeyeceği de belli değil. Ancak umarız Bain, kısa süre içerisinde sağlığına tekrar kavuşur ve yayınlarına son hızda devam eder. Son olarak tecrübeli yayıncı, belki ilerleyen günlerde bazı yayıncıların Twitch yayınlarına konu olabileceğini söyledi. 

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 06:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2018 13:54
Millet kendinize iyi bakın. Çok fazla telefona bakmayın, hazır gıdalar şekerden uzak durun. Bol bol spor yapın. Herşey para değil, zenginler daha çok hasta oluyor. Meditasyon yapıp 100 yaşına kadar yaşayan kişiler var. Herşey mutluluk hormonu ile ilgili
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2018 03:00
şizofreni ataklarında da bol bol mutluluk (nam-ı diğer serotonin) hormonu salgılanıyor ;), kanserden değil demans'tan korkun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2018 13:16
bundan 100 sene önce kanser diye birşey bilinmezken,hatta orta da yokken,bugün geldiğimiz noktada,insanların her türlü kansere yakalanması çok göz önünde bir olay,artık yediklerimizden içtiklerimizden midir bilemem ama böyle giderse 100 sene sonra dünya nüfusu yarı yarıya bitecek gibi
_giray_
_giray_ 2.05.2018 22:35
Kanser çok eski zamanlardan beridir var, sadece insanlar kanserden ölmeden önce başka şeylerden ölüyorlardı. Bulunan en eski kanserli insan kemiği 1.7 milyon yaşında.
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2018 21:49
Açılan bir firavun mezarında, mumyanın beynindeki tümöre ilişkin ameliyat vs izleri olduguna dair haber vardı geçen sene sanırım
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2018 16:25
100 sene önce kanser olmaması ile ilgili bir araştırma paylaşırsan sevinirim. 100 yıl önce kanseri algılayabilecek teknoloji mi vardı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2018 13:27
Kendisini takip etmiyorum ama kaliteli içerik ürettiğini biliyorum ne diyelim umarım iyileşir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×