Ünlü Youtuber Logan Paul, Türkiye'ye geliyor, peki ama neden?

Ünlü Youtuber Logan Paul, Türkiye'ye geliyor, peki ama neden?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.05.2018 - 14:55
Burada da bir skandala imza atar mı acaba?

Dünyanın en çok takipçisi olan Youtuber'larından biri olmasına karşın aynı zamanda en çok tartışılan isimlerinden de biri olan Logan Paul'un Türkiye'ye geleceği açıklandı. Özellikle Japonya vLog videosundan sonra tartışmaların odak noktası haline gelen Logan Paul, Ekim ayında ülkemize gelecek.

Logan Paul, Türkiye'ye geliyor

Youtube üzerinde an itibari ile 17.466.505 takipçiye sahip olan Logan Paul'un Galatasaray Lisesi'ne geleceği de açıklanmış. Logan Paul, Galatasaray Lisesi Gençlik Eğitim ve Gelişim Organizasyonu (Gego) klübünün davetlisi olarak ülkemize gelecek. Yani ünlü Youtuber ülkemize gelerek burada bir söyleşiye imza atacak. Muhtemelen bu ziyareti sırasında ülkemiz ile alakalı vLog videoları çekeceğini ve bu videoları sosyal medya hesapları üzerinden yayınlayacağını da düşünebiliriz.

Umarız Türkiye ziyareti Japonya gibi olmaz. Hatırlarsanız geçtiğimiz Ocak ayında ünlü Youtuber, Japonya'daki meşhur intihar ormanı olarak bilinen ormanlık alanda bir video çekmiş ve kendisini asmış olan bir kişiyi videolarına eklemişti. Daha sonra gelen tepkiler sonucu videoyu kanalından silmiş ama bunun sonucunda eleştirilerden kurtulamamıştı. Şu sıralar toparlanma sürecinde olan ünlü Youtuber'ın ülkemizde çekeceği videoları açıkçası merak etmeye başladık. Bu kadar geniş kitlelere sahip olduğu için çekeceği videoların etkisi de bizim için önemli olacaktır. 

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 23:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2018 10:48
Olaya bak.. Bu denyoyu 17 küsür milyon insan takip ediyor..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2018 00:28
yav gidin vsauce michael çağırın ne bileyim Neil deGrasse Tyson richard dawkings çağırın ulan celal şengör çağırın bu adamın kendine faydası yok youtube topluluğu bu ve kardeşinden illallah etti bizimkilerde çürük çarık modası geçmiş insan topluyor (yayınlamazsanız ayıp edersiniz )
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2018 23:39
Japonya'da yaptığı olayı gördükten sonra çağırmak neden? Gençlerin eğitimine veya gelişimine ne gibi faydası olacak? Galatasaray lisesinden bahsediyoruz hani ülkenin sayılı eğitim kurumlarından birisi. Garip gerçekten. O kadar bilim insanımız varken bu zavallı neden?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2018 22:22
Teknoloji yanlış paralelde gelişti sosyal medya youtube falan(Geleceğe dönüşteki gibi olsaydı keşke)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2018 22:21
Ulan ergen yutubırlara kaldık iyimi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×