Ünlü YouTuber'lar gözaltına alındı

Ünlü YouTuber'lar gözaltına alındı

Furkan Güler
Furkan Güler 13.12.2018 - 11:23
Deep Turkish Web kanalının sahiplerine polis baskını.

YouTube Türkiye'de kısa zamanda büyük takipçi sayısına ulaşan Deep Turkish Web kanalının kurucuları, dün gece İstanbul dahil tam 26 ilde yapılan operasyonla birlikte gözaltına alındılar. İsimleri Emre ve Erdi Kızgır kardeşler olan YouTuber'ların gözaltına alınmasının sebebinin ise "gençleri uyuşturucuya özendirmesi" olduğu söyleniyor. Polis ekiplerinin evde yaptığı arama sonucunda ise kardeşlerin bilgisayarına el kondu. YouTube'da mizah kanalı olarak kurulan Deep Turkish Web, Müptezel Samet ve Yılan Serdar karakterleri sayesinde tabiri caiz ise patlama yapmıştı.

Deep Turkish Web kanalının sahipleri gözaltında

Sonrasında başka tiplemeler ile seyircilerinin karşısına çıkan YouTuber ikili, Müptezel Samet ve Yılan Serdar karakterlerinin bulunduğu videoyu silmişti. Geçtiğimiz dönemlerde ise rapçi Ezhel ve Khontkar da aynı suçlardan içeri alınmıştı. Hapis cezasına çarptırılan rapçilerin yanında bakalım iki YouTuber'ın akıbeti ne olacak? Merak ediyoruz. YouTuber'ların takipçileri ise bu haber sonrasında oldukça şaşırdı.

İnternet ortamında oldukça ünlü olan ikili, daha öncesindeyse YouTube'a atılan yorumları seslendiriyordu. Bu temaları sayesinde de büyük takipçi sayılarına ulaşan Deep Turkish Web kanalı, şu anda Türkiye'nin hızlı büyüyen YouTube kanalları arasında

Güncelleme: YouTuber kardeşler daha sonrasında serbest bırakıldı.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 11:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2018 22:40
Sokuyorsun milleti kardeşşşşşim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2018 21:15
Bu adamlar zaten o tiplerle dalga geçiyorlar, tabiri caizse ibretlik durumunu gösteriyorlar. İnşallah cezasız çıkarlar. O değil de yorumu yazarken DTW tonlamasıyla okudum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2018 17:23
sokak koselerinde gercekten torbacilik yapanlara goz yumanlar, her gun dizilerde milletin birbirinin kafasina sikmasina, karisina, kizina atlamasina ses cikarmayanlar, uyusturucu kullanan ve kullandiran insanlarla dalga gecen bu iki gence kafayi takmislar. ne diyelim memleketin heryeri aylak bakkal.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2018 12:42
dizilerde kafalara sıkmaya devam
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2018 11:29
fennasın başa belasın kardeşiimmm. Yılan yap kendini serdarrrrrrrrr. Hadsizz galerciyim ben şerefsizz...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×