Unreal Engine 3, hala mükemmel görünüyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.11.2010 - 13:52
Motorun yeni teknoloji videosu yayımlandı
Epic Games'in geliştirdiği ve son yılların en yaygın kullanılan grafik motoru olan Unreal 3, daha uzunca bir süre piyasada adından söz ettirecek gibi görünüyor. Zira Epic Games, Unreal Engine 3'ün nimetlerini gösteren yeni bir teknoloji videosu yayımlandı. Gerçekten etkileyici. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Unreal Engine 3, hala mükemmel görünüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×