Unreal Engine 3'lü mobil oyunlar mı geliyor?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 1.03.2011 - 12:34
Epic'in grafik motoru çok seviliyor
Mobil oyunları ile öne çıkan Gameloft firması dün yaptığı bir açıklama ile 2011 ve 2012 yıllarında çıkartacağı dört yeni oyunu geliştirmek amacı ile Unreal Engine 3'ün lisansını aldığını duyurdu.

Unreal Engine 3'lü mobil oyunlar mı geliyor?
Projelerin kimlikleri gizli tutulurken duyuru GDC'de yapıldı. Gameloft bu yeni anlaşmanın uzun süreli çoklu platform anlaşması olduğunu belirtti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Unreal Engine 3'lü mobil oyunlar mı geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×