Unreal Engine 4 ile yapılan Red Dead Redemption çok iyi gözüküyor

Unreal Engine 4 ile yapılan Red Dead Redemption çok iyi gözüküyor

Furkan Güler
Furkan Güler 22.05.2018 - 14:03
Oyunun 8K hali, yeni nesil oyunlara taş çıkartırcasına güzel.

YouTube üzerinde sadece 4K oyun videoları paylaşan UHDGaming isimli kanal, bu sefer de Red Dead Redemption'a el attı. Oyunun güzel gözüken mekanlarını Unreal Engine 4'te tekrar modelleyen bağımsız geliştiriciler, ayrıca oyuna 8K çözünürlük desteği de getirdi. Gerçekçilik anlamında başka bir boyuta taşınan Red Dead Redemption, eğer PC platformuna çıksaydı bu tarz grafikler ile karşılaşabilirdik. Hali hazırda RPCS3 emülatörü ile PC'te optimize edilen oyunun optimizasyon çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. PlayStation 3 sürümünü emilatör ile PC'ye optimize eden geliştiriciler, muhtemelen önümüzdeki yıl oyunu oynanabilir hale getirecektir.

Red Dead Redemption, Unreal Engine 4 ile tekrar yapıldı

Diğer bir yandan Red Dead Redemption 2'nin PC'ye duyurulmadığını belirtelim. Ancak oyunun dağıtımcısı Take - Two, PC platformunun kendileri için önemli bir yeri olduğunu belirtti. Muhtemelen Red Dead Redemption 2, konsollara çıktıktan sonra yeni nesil konsollara, daha sonrasında ise PC platformuna duyurulacaktır. Bakalım ikinci oyun, oyuncuları memnun edebilecek mi? Hep beraber göreceğiz. Ayrıca ikinci oyunun mekaniksel anlamında birinci oyunun üzerine çok fazla mekanik koyduğunu belirtelim.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 04:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2018 15:48
Aga gıcığına mı yapıyonuz.. Çıkmadı zaten pc ye :D
rebitek
rebitek 23.05.2018 03:53
Aslında Rockstar bir güzellik yapsa ilk oyunu da remastered olarak özel bir sürüme(pc için özellikle) yanında verse tadından yenmez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2018 21:58
Grafikler ps2 resident evil 4'ü hatırlattı :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×