Unreal Tournament 2004 patch'i

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Unreal Tournament 2004 patch'i
Epic Games firması, Unreal Tournament 2004 için hazırlanan yeni patch'i duyurdu. 12.7 MB'lık patch, oyunu 3369 versiyonuna getiriyor. Patch'de çeşitli oynanış ve network problemleri çözülüyor. Patch'i indirmek için tıklayın

Sene olmuş 2362, önceki turnuvaların daha da ciddisi, daha da kanlısı ve daha da büyüğü başlıyor. Xan yenilginin acısını fena halde hissediyor, Malcolm ise yeniden bir takım başında, hırslı halde yola çıkıyor. Kalan takımlar da yeni lider olmak ya da güçlü bir bayrak altında toplanmak peşinde, fakat ilk hedefleri ciddi zararlar verebileceklerini göstermek, bağlılıklarını ya da önderliklerini açıklamadan önce güçlerini sergileyebilmek. Başlangıç ve konu budur, turnuva tekrar aktive edildi. Karakterler 2003 versiyon ile hemen hemen aynı. Sadece birkaç ekleme ve çıkarma mevcut, onlar da yenilerine yer açmışlar, formatı bozmamışlar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 16:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Unreal Tournament 2004 patch'i

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×