Unreal Tournament 2004'e patch

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Unreal Tournament 2004'e patch
Epic Games, Unreal Tournament 2004 için hazırlanan yeni patch'i yayınladı. 3355 versiyonuna yükselen bu yeni patch'de, oyun içi ve network konularında iyileştirmeler yapılıyor. Patch'i indirmek için tıklayın

Birbirinden farklı yaklaşık 120 harita var. Unreal Tournament’in ilk sürümünden bu yana hem paketlerde, hem de amatör kullanıcı kanadında hazırlanmış yerleşimler araştırılmış. En iyi haritacılar ve türdeş oyunlardan bilgi alınmış. PlanetUnreal altındaki haritalardan seçmeler yapılarak, oylamalar gözetiminde bir paket ortaya çıkmış. Sonuç şudur ki; görünen tüm haritalar kolay, kaybolunmaz ve yeterince büyüktü. Sadece birkaç harita aşırı büyük ki, onlar da muhtemelen çok fazla oyuncunun aynı anda girebileceği CTF, DM ya da Assault haritaları amaçlı üretilmiş.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 09:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Unreal Tournament 2004'e patch

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×