Unreal Tournament 2004'e son harita paketi

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Unreal Tournament 2004'e son harita paketi
Unreal Tournament Map Pack Team, UT 2004 için üçüncü ve son harita paketini yayınlandı. Paket ile beraber Epic'in oyununa; IslandStrike, Tidal, Altitude, Gantham, Glorian ve Sympathy adında altı adet yeni harita ekleniyor. 63 Mb büyüklüğündeki dosyayı yine Unreal Tournament Map Pack Team'in sitesindeki download kısmından indirebilirsiniz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 17:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Unreal Tournament 2004'e son harita paketi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×