Unreal Tournament 3, Gears of War'dan daha iyi görünüyor

Fatih Canıtez
Fatih Canıtez 14.07.2010 - 16:07
Unreal Tournament 3, Gears of War'dan daha iyi görünüyor

Unreal Tournament 3, Gears of War'dan daha iyi görünüyor

Valla bu kelamı eden biz değiliz! Gears of War'ın yapımcısı Epic Firması'nın ta kendisi...

Yakında buluşmayı umduğumuz güzide oyun Unreal Tournament 3 (UT3) ile ilgili konuşan Epic yetkilileri, oyunun hazırlandığı Unreal Egine üzerinde sıkı çalışmalar yapıldığını, bu çalışmaların ardından güçlü oyun motorunun oyunseverlere çok daha iyi grafiksel deneyim sunacağını söyledi.

Yapımcı firmanın ettiği bu laflar sizi kesmediyse XBOX Resmi Dergisi'nde konuyla ilgili olarak yayınlanan 6 sayfalık ayrıntılı makaleye de göz atabilirsiniz. Makalede UT3 ile süper oyun Gears of War'ı karşılaştıran dergi, UT3'ün daha iyi göründüğüne kesin kanaat getirdi. İncelemede, oyunun özelliklerine geniş yer veren dergi, tekli ve çoklu oyuncu modlarının artıları üzerinde özellikle duruyor. UT3'de yer alacak 18 araç, ve 5 silaha tek tek bakış atılan makalede özellikle bir hava aracı olan "Hover Board"un modellemesi dikkat çekici bulunmuş.

Derginin editörleri UT3'ün XBOX 360'da PC'ye göre çok daha çarpıcı olduğunun da altını çizerek vurgulamış. (Bu arada oyunun PC ve XBOX 360 kıyaslaması ayrı bir makaleye konu olacakmış) Son olarak görüşleri ise UT3'ün, en az Gear of War kadar başarılı olacağı yönünde...

Ancak tüm demeç ve yazıların ortak fikriyse; UT3'ün bu yıl HALO 3'ün rolünü çalamayacağı, ama kendi türünde başa güreşen kaliteli bir yapım olacağı yönünde.

KAYNAK
Unreal Tournament 3, Gears of War'dan daha iyi görünüyor
digitalbattle.comYorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 04:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Unreal Tournament 3, Gears of War'dan daha iyi görünüyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×