Unreal'in yeni oyunları hakkında bilgiler

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Unreal'in yeni oyunları hakkında bilgiler
Infrogames firması yeni Unreal oyunları olan Unreal Tournament 2003 ve Unreal 2 hakkında bilgiler verdi. Digital Extremes tarafından yapımı devam eden Unreal Tournament 2003'de Epic Games'in yeni nesil Unreal motoru grafik motoru olarak kullanılacak. Birbirinden farklı 30 arena'da, birbirinden farklı özelliklere sahip 50 tane AI rakibe karşı mücadele edeceğiz ve ayrıca yeni silahlar da oyundaki yenilikler arasında. Yapımcılar Unreal Tournament 2003'ün, Unreal Tournament ile başlayan heyecan kasırgasına devam edeğini ve aksiyonun daha da artacağını belirttiler. Unreal 2 ise bilindiği gibi zamanında çok sevilmiş olan Unreal'ın devam oyunu. Legend Entertainment tarafından yapımı devam eden FPS'de yine Epic'in yeni nesil geliştirilmiş Unreal motoru kullanılıyor ve screenshot'larına bakılırsa oyun gerçekten de mükemmel görünüyor. 1. oyunun hikayesinin devamı olarak hazırlanan oyunda oyuncular 10 değişik bölüm içerisinde birbirinden tehlikeli ve yapay zekası yüksek yaratıklar ve düşman askerlerine karşı mücadele verecekler. Unreal Tournament 2003, 2002'nin yaz aylarında piyasalardaki yerini alacak. Unreal 2'de Unreal Tournament 2003'den çok kısa bir süre sonra piyasalardaki yerini alacak. Unreal'in web sitesine girmek için tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2021 05:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Unreal'in yeni oyunları hakkında bilgiler

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×