Unreal'in yeni oyunları hakkında bilgiler

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Unreal'in yeni oyunları hakkında bilgiler
Infrogames firması yeni Unreal oyunları olan Unreal Tournament 2003 ve Unreal 2 hakkında bilgiler verdi. Digital Extremes tarafından yapımı devam eden Unreal Tournament 2003'de Epic Games'in yeni nesil Unreal motoru grafik motoru olarak kullanılacak. Birbirinden farklı 30 arena'da, birbirinden farklı özelliklere sahip 50 tane AI rakibe karşı mücadele edeceğiz ve ayrıca yeni silahlar da oyundaki yenilikler arasında. Yapımcılar Unreal Tournament 2003'ün, Unreal Tournament ile başlayan heyecan kasırgasına devam edeğini ve aksiyonun daha da artacağını belirttiler. Unreal 2 ise bilindiği gibi zamanında çok sevilmiş olan Unreal'ın devam oyunu. Legend Entertainment tarafından yapımı devam eden FPS'de yine Epic'in yeni nesil geliştirilmiş Unreal motoru kullanılıyor ve screenshot'larına bakılırsa oyun gerçekten de mükemmel görünüyor. 1. oyunun hikayesinin devamı olarak hazırlanan oyunda oyuncular 10 değişik bölüm içerisinde birbirinden tehlikeli ve yapay zekası yüksek yaratıklar ve düşman askerlerine karşı mücadele verecekler. Unreal Tournament 2003, 2002'nin yaz aylarında piyasalardaki yerini alacak. Unreal 2'de Unreal Tournament 2003'den çok kısa bir süre sonra piyasalardaki yerini alacak. Unreal'in web sitesine girmek için tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 10:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Unreal'in yeni oyunları hakkında bilgiler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×