Until Dawn'ın yapımcılarının yeni oyunundan video geldi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 1.11.2018 - 14:40
Dark Pictures: Man of Medan'da gerilimli dakikalar bizi bekliyor

Playstation 4 özel oyunlarından Until Dawn'ın geliştiricisi Supermasive Games'in yeni oyunu Dark Pictures: Man of Medan'da korku ve gerilim dozu yine oldukça yüksek olacakmış gibi görünüyor.  Playstation 4, PC ve Xbox One için geliştirilen Dark Pictures: Man of Medan'ın dağıtımcılığını üstlenen Bandai Namco, Cadılar Bayramı'na özel bir tanıtım videosu yayınladı.

Dark Pictures: Man of Medan'ın yeni tanıtım videosu yayınlandı

Supermassive Games'in geliştirdiği Dark Pictures: Man of Medan yine gerilim dozu oldukça yüksek bir hikaye ile karşımıza çıkacak. Bu sefer korku dolu anların yaşanacağı mekan bir dağ evi değil, denizin ortasında seyreden ıssız bir gemi olacak. Dark Pictures: Man of Medan'da yine yaptığımız seçimler oyunun hikayesine etki edecek. Kontrol ettiğimiz karakterler verdiğimiz kararlara göre hayatta kalacak ya da ölebilecek. Mozart'ın klasik eseri Requiem eşliğinde oldukça etkili bir video yayınlandı. Yayınlanan videoyu oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz. Dark Pictures: Man of Medan için henüz bir çıkış tarihi paylaşılmış değil. Oyunun 2019 yılın başlarında, PC, Xbox One ve PS4 için yayınlanması bekleniyor


Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2022 02:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.11.2018 11:02
her yerde aynı video çıkıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2018 22:20
oh oh iyi haber. Until çok ama çok güzeldi. Hatta unutmak için yaklaşık 1 yıldır açmıyorum bile oyunu yakında tekrar başlayacağım. Bu yeni oyun da onun kadar iyi ya da dahası ise şahane olacak. Umarım optimizasyonu da ayarlarlar. Ben konsolu geç aldığımdan sorunszca oynadım ama ilk zamanlar kötüymüş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2018 18:30
ağıza bak ağıza sanki bir mağaza
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2018 15:49
The can me but the see can me war?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Until Dawn'ın yapımcılarının yeni oyunundan video geldi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×