Usta sanatçı Rasim Öztekin vefat etti

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 8.03.2021 - 22:03
Sevilen sinema ve tiyatro oyuncusu Rasim Öztekin, dün öğle saatlerinde fenalaşmasının ardından vefat etti. Türk sineması için büyük kayıp...

Dün öğle saatlerinde arkadaşlarıyla mesajlaşmasının ardından hastaneye kaldırılan Rasim Öztekin, ne yazık ki vefat etti. Usta sanatçı geçirdiği kalp krizi sonucunda ne yazık ki hayata gözlerini yumdu.

Usta sanatçı Rasim Öztekin vefat etti

Dün öğle saatlerinde arkadaşlarıyla mesajlaştıktan sonra fenalaşan usta sanatçı hastaneye kaldırılmıştı. Kalbi duran sanatçıya yapılan müdahaleler sonucunda hayata döndürülmüştü. Dr. Siyam Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Hastanenin baş hekimi sağlık durumuyla ilgili "Sayın Rasim Öztekin dün öğle saatlerinde evinde fenalaşması üzerine eşi tarafından ilk müdahalesi yapılarak 112 ekiplerimize haber verilmiş" demişti.

Usta sanatçı Rasim Öztekin vefat etti

Ekipler tarafından yerinde müdahalesi yapılan hasta en yakın Beykoz Devlet Hastanesi'ne götürülmüş. Beykoz Devlet Hastanesi'nde ek müdahaleleri yapılan Öztekin, Dr. Siyam Ersek'e sevk edilmiş. Daha önce de kardiyak problemleri nedeniyle tedavi alan Öztekin'i acilen ameliyata almışlar. Dün hastaneden yapılan açıklamaların ardından ise bugün ne yazık ki acı haber geldi. Usta sanatçı Rasim Öztekin, ajanslara son dakika olarak düşen habere göre 62 yaşında hayata gözlerini yumdu. Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. Türk tiyatrosu ve sineması büyük değerlerinden birini daha kaybetti.

Rasim Öztekin kimdir?

Rasim Öztekin 14 Ocak 1959'da İstanbul'da doğdu. Türk tiyatro sinema ve dizi oyuncusu olarak ülkemizin usta sanatçıları arasında. Bu zamana kadar birçok dalda ödüller almayı başaran Türk tiyatro ve sinemasının büyük değerlerinden biri. Birçok tiyatro oyununda, dizide ve filmde karşımıza çıktı ve bugün ne yazık ki acı haberi içimizi yaktı.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2021 16:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 13:09
Allah rahmet etsin, çok iyi bir insandı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 10:00
Allah rahmet eylesin, sevilen bir sanatçıydı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 09:51
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olur umarım
Kavukluyu Şevket abiye devretti ölmeden önce büyük usta
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 07:57
Çok sevdiğim sanatçılardan birisiydi Allah gani gani rahmet eylesin üzüldüm :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 06:06
Çok severdim allah rahmet eylesin
Kalan Karakter : 300 Gönder
Usta sanatçı Rasim Öztekin vefat etti

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×