Üstün Güç Performansı ile Monster Workstation

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 18.06.2015 - 16:19
Performansınızı En Üst Seviyeye Çıkarın
İş dünyasının gerektirdiği yüksek performans ve teknolojik çözümleri bir arada sunan Monster workstation ile performansınızın sınırlarını zorlayın.

Performansınızı En Üst Seviyeye Çıkarın

Çalıştığınız sektör ne olursa olsun, yüksek hızlı ve teknolojik yenilikler ile donatılmış laptoplar ile çalışmak son derece önem taşımaktadır. İster mühendis ya da mimar olun, isterseniz medya ya da eğlence sektöründe çalışıyor olun işinizi zamanında ve eksiksiz olarak yapmak önemlidir. Yaptığınız işin kalitesini belirleyen en önemli faktörlerden birisi de kullandığınız ekipman ve programların performansıdır. Monster Notebook, bağlı olduğunuz iş kolunun gerektirdiği performans niteliklerine göre özenle bölümlendirilmiş iş istasyonu modelleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için üretilmiştir.

AutoDESK, Solidworks ve Adobe gibi yüksek performansta çalışan ve işlemci hızını önemli ölçülerde etkileyen programları bile herhangi bir sorunla karşılaşmadan kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Yaptığınız işi kesin, hatasız ve zamanında yapmanıza olanak sağlayan Monster iş İstasyonları, Nvida Quadro ekran kartları ile donatılmış olup, Quadro’nun gücünü her zaman yanınızda taşımayı amaçlamaktadır. Monster Notebook, yıllar içerisinde yaptığı önemli yatırımlar ile bilişim sektörünün liderleri Intel, Nvidia, Hitachi, Kingston, Seagate ile birlikte çalışan firma, en yüksek performanslı işlemciler, yüksek kapasiteli SATA / SSD ve en hızlı ramlarden oluşan iş istasyonu modellerini sizlere bir arada sunmaktadır.

Seçenek Fazlalığı ve Esnek Modelleme

Sektörün gerektirdiği sürekli gelişim ve teknolojik her geçen gün ilerlemesinin bilincinde olan Monster, her zaman en yeni teknolojileri bünyesinde barındıracak şekilde üretir. Son kullanıcının ihtiyaçlarını tam olarak karşılamayı amaçlayan Monster workstation modelleri, önceden yapılandırılmış ya da müşteriye özel yapılandırılabilecek esnek bir çözüm ortağı olarak hareket etmektedir. Bu nedenle bağlı bulunduğunuz iş kolu ne olursa olsun, kişiye ve kullanım ihtiyacına uygun çözümler sunmaktadır.

Üstün Güç Performansı ile Monster Workstation
Mühendislik ve mimarı tasarımın önemli bir parçası olan yapı modelleme sırasında kullandığınız Revit Architecture, 3D Max, Navisworks gibi programlar, Monster iş istasyonu serileri ile kusursuz bir şekilde çalışmak için üretilmiştir. Modellemenin her aşamasında hızlı ve kusursuz bir şekilde çözüm üretmenize yardımcı olan Monster, en iyi sonucu almanız için tasarlanmıştır.
Bilişim ve tasarım sektöründe oldukça büyük zaman kayıplarına yol açan render işlemi, Monster workstation serileri ile kusursuz bir şekilde sonuçlandırılacaktır. Değişikliklerinizin incelenmesi için yapılan ön izleme ve 3D animasyon işlemlerinde dahi en sorunsuz şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Medya ve eğlence sektöründe çalışıyorsanız, kurgu, montaj özel efect yapımı gibi en önemli ihtiyaçlarınızı karşılamak için üretilen modeller, Pal, HD, UHD formatlarındaki işlerinizi dahi sıkıntı yaşamadan açmayı amaçlamaktadır. Monster iş istasyonu modelleri 3DS MAX, Maya, Vray ve Octane Render gibi programları en yüksek performansta çalıştırmanız için üretilmiştir. Bu amaç ile üretilen Monster workstation laptoplar, yüksek hızlı, SSD diskli ses ve ekran kartları ile işin kalitesini en üst seviyeye ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Günümüzde ürün tasarımı ve üretimi tamamıyla bilgisayar üzerinden gerçekleşmektedir. Üretimin ilk aşamasında kullanılan Solidworks, Catia, Ansys, Keyshot gibi tasarım programları ya da tasarım aşaması bitip üretim aşamasına geçiş aşamasında kullanılan CNC ve benzeri diğer programlar, özel olarak üretilmiş Monster iş istasyonu notebooklar ile yüksek performansta ihtiyaçlarınız karşılayacaktır.

Gerek müşteri memnuniyeti politikası, gerekse satış sonrası destek avantajı ile hizmet veren Monsternotebook.com.tr her zaman en iyisini elde etmeniz için tasarlanmıştır.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 10:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Üstün Güç Performansı ile Monster Workstation

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×